صندوق‌های سرمایه‌گذاری

صفحه اصلی » صندوق‌های سرمایه‌گذاری

صندوق سرمایه گذاری بازارگردانی سینا بهگزین

صندوق سرمایه‌گذاری بازارگردانی سینا بهگزین، یک صندوق اختصاصی بازارگردانی است که در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ با هدف بازارگردانی سهام و حق تقدم سهام شرکت های فولاد کاوه جنوب کیش،هتل پارسیان کوثر اصفهان، شیر و گوشت زاگرس شهرکرد، تولید نیروی جنوب غرب صبا، کشاورزی و دامپروری بینالود،کشت و دام قیام اصفهان، پتروشیمی غدیر، گروه کارخانجات صنعتی تبرک و مالی سرمایه گذاری سینا ایجاد شده است. حداقل تعداد واحدهای صندوق ۵۰,۰۰۰ واحد و حداکثر ۵۰۰,۰۰۰ واحد سرمایه‌گذاری است،

مشاهده وبسایت

صندوق سرمایه‌گذاری مشترک سینا

صندوق سرمایه‌گذاری مشترک سینا، یک صندوق سرمایه‌گذاری در سهام از نوع عادی است که در سهام شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران سرمایه‌گذاری می‌کند. این صندوق در تاریخ ۱۳۸۹/۱۱/۱۱ تاسیس گشته است و در مدت زمان فعالیت خود حداکثر تعداد واحد‌های سرمایه‌گذاری خود را به ۱۵۰,۰۰۰ واحد سرمایه‌گذاری افزایش داده است. این صندوق توانسته است در مدت فعالیت خود بازدهی بالاتری را از شاخص بورس اوراق بهادار تهران داشته باشد و به طور میانگین سالیانه ۳۸ درصد بازدهی نصیب سرمایه‌گذاران خود نماید. در حال حاضر سرمایه تحت مدیریت این صندوق ۱۰۰ میلیارد ریال می‌باشد.

مشاهده وبسایت

صندوق سرمایه‌گذاری بازارگردانی بانک سینا

صندوق سرمایه‌گذاری بازارگردانی بانک سینا، یک صندوق اختصاصی بازارگردانی است که در تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۲۸ با هدف افزایش نقدشوندگی سهام بانک سینا در بورس اوراق بهادار تهران ایجاد شده است. حداکثر تعداد واحد سرمایه‌گذاری در این صندوق ۷۰۰ هزار واحد است و در حال حاضر منابع تحت مدیریت آن ۱۷۸ میلیارد ریال می‌باشد.

مشاهده وبسایت