مشاوره سرمایه‌گذاری

صفحه اصلی » مشاوره سرمایه‌گذاری

مشاوره سرمایه‌گذاری

شرکت کارگزاری بورس بهگزین در راستای معرفی فرصت‌های بهینه سرمایه‌گذاری اقدام به تشکیل تیمی از مجرب‌ترین متخصصین بازار سرمایه نموده است. این تیم درصدد است تا با ارائه پیشنهادات خود به سرمایه‌گذاران خرد و نهادی، بتواند علاوه بر افزایش سود سرمایه‌گذاری برای مشتریان خود، قدمی کوچک  را برای جذب سرمایه در زیر‌ساخت‌های اقتصادی بردارد.

از سوی دیگر بخش مشاوره سرمایه‌گذاری بهگزین در نظر دارد در راستای بهبود عملکرد سرمایه‌گذاری این شرکت، به طرح‌ریزی برنامه‌های پس‌انداز، بازنشستگی و سرمایه‌گذاری مشتریان خود بپردازد.

سبدگردانی اختصاصی

شرکت کارگزاری بورس بهگزین با بهره‌گیری از دانش ایجاد شده، برای سرمایه‌گذاران خود سید سرمایه‌گذاری اختصاصی را به درخواست ایشان تشکیل می‌دهد. متخصصین کارگزاری بورس بهگزین با توجه به رویکرد سرمایه‌گذاری ترسیم‌شده توسط سرمایه‌گذار، اقدام به تشکیل سبد سرمایه‌گذاری برای متقضایان نموده و در تلاشند تا بیشترین مقدار ارزش افزوده را برای آنان ایجاد نمایند. این واحد با مدیریت چندین سبد اختصاصی سهام و ۴ صندوق سرمایه‌گذاری عملکرد درخشانی را از خود در گذشته برجای گذاشته است. جهت استفاده از خدمات سبدگردانی بهگزین، مشتریان با سرمایه بیش از یک میلیارد ریال می‌توانند با مراجعه حضوری به واحد سبدگردانی و تکمیل مدارک مربوطه از این خدمات استفاده نمایند. همچنین افرادی که تمایل دارند از خدمات صندوق‌های سرمایه‌گذاری بهگزین استفاده نمایند، می‌توانند با هر مبلغی پس از تکمیل مدارک مربوط به صندوق از خدمات صندوق‌های سرمایه‌گذاری کارگزاری بورس بهگزین استفاده نمایند.