صندوق‌های سرمایه‌گذاری

صفحه اصلی » صندوق‌های سرمایه‌گذاری

صندوق با­ درآمد ثابت پاداش سرمایه بهگزین

صندوق سرمایه‌گذاری در اوراق با درآمد ثابت پاداش سرمایه بهگزین در تاریخ ۱۳۹۴/۰۹/۱۷ با هدف پوشش نیاز مشتریان به  سرمایه‌گذاری در ابزار مالی کم‌ریسک پس از کاهش نرخ سود بانکی تاسیس گشت. این صندوق در مدت فعالیت خود توانسته است جایگزین مناسبی برای سپرده‌های بانکی باشد و بازدهی ۲۸ درصدی را از زمان تاسیس برای سرمایه‌گذاران خود داشته باشد، در حالی که سود سپرده‌گذاری در بانک در همین مدت ۱۸ درصد بوده است. حداکثر تعداد واحدهای این صندوق۲۰۰ هزار واحد است و در حال حاضر منابع تحت مدیریت صندوق ۵۰۰ میلیارد ریال می‌باشد.

مشاهده وبسایت

صندوق سرمایه‌گذاری مشترک سینا

صندوق سرمایه‌گذاری مشترک سینا، یک صندوق سرمایه‌گذاری در سهام از نوع عادی است که در سهام شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران سرمایه‌گذاری می‌کند. این صندوق در تاریخ ۱۳۸۹/۱۱/۱۱ تاسیس گشته است و در مدت زمان فعالیت خود حداکثر تعداد واحد‌های سرمایه‌گذاری خود را به ۱۵۰,۰۰۰ واحد سرمایه‌گذاری افزایش داده است. این صندوق توانسته است در مدت فعالیت خود بازدهی بالاتری را از شاخص بورس اوراق بهادار تهران داشته باشد و به طور میانگین سالیانه ۳۸ درصد بازدهی نصیب سرمایه‌گذاران خود نماید. در حال حاضر سرمایه تحت مدیریت این صندوق ۱۰۰ میلیارد ریال می‌باشد.

مشاهده وبسایت

صندوق سرمایه‌گذاری بازارگردانی بانک سینا

صندوق سرمایه‌گذاری بازرگردانی بانک سینا، یک صندوق اختصاصی بازارگردانی است که در تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۲۸ با هدف افزایش نقدشوندگی سهام بانک سینا در بورس اوراق بهادار تهران ایجاد شده است. حداکثر تعداد واحد سرمایه‌گذاری در این صندوق ۷۰۰ هزار واحد است و در حال حاضر منابع تحت مدیریت آن ۱۷۸ میلیارد ریال می‌باشد.

مشاهده وبسایت